HLEDÁTE INFORMACE, BEZ KTERÝCH SE PO PORODU NEOBEJDETE?

 

 

PAK JSTE NAŠLI, CO JSTE HLEDALI.

MANUÁL K MATCE A DÍTĚTI

  • Hledáte informace, bez čeho se po porodu (ne)obejdete?
  • Hledáte prostředky, kterými si ulehčíte vyplutí na moře Mateřství?
  • Chcete znát odpovědi na nejpalčivější otázky ohledně mateřství, kojení, nošení?
  • Tajemství spokojeného života po porodu získáte v eBooku ke stažení ZDARMA
>> POŠLI MI EBOOK ZDARMA <<

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.


Stále přibývá rodičů "nové generace", kteří přijímají své děti od samého počátku s respektem a skutečně bezvýhradnou láskou a nevidí v nich jen objekty výchovného procesu. Obhájit si takový přístup v tradičním českém postkomunistickém prostředí není vždy snadné.

Mirka ve své knize podává těmto rodičům pomocnou ruku. Jim i všem ostatním, kteří cítí, že chtějí "vychovávat" kontaktně a otevřeně, srozumitelně a čtivě odpovídá na nejdůležitější otázky kolem rodičovství od porodu až po kojení a nošení dětí v šátku.

Chcete-li se zbavit stereotypních názorů, nebo získat výzkumy nebo intuicí podložené argumenty pro láskyplný způsob péče o miminko od prvních minut života, je tento ebook čtení přesně pro vás. Mirka, lektorka nošení v šátku a laktační poradkyně, skutečně naslouchá ženám i jejich dětem. Proto je její kniha tak přínosná.

Jana Frajtovádula, maminka 3 dětí


Internet je plný protichůdných informací o mateřství a zaručených metod, jak vychovat dokonalé dítě. Do toho ještě vstupují různé protichůdné rady od našeho okolí a očekávání, které si do mateřství přinášíme. To vše často způsobuje velkou nejistotu, která může ty krásné chvíle s miminkem proměnit na trápení.

Jsem proto moc ráda, že Mirka sepsala tuto e-knihu. Přečetla jsem ji jedním dechem. Je z ní cítit nejen její osobní zkušenost a cesta k vlastní intuici, ale také dlouhá praxe s maminkami a jejich různými příběhy. Věřím, že pomůže mnoha maminkám k vnitřnímu klidu a naslouchání svému miminku i sobě.

Lenka Medvecová Tinkováspánková poradkyně, www.prosimspinkej.cz

Dnes se ke mně dostal tento báječný e-book. Škoda, že jsem ho nečetla už před porodem. Mohla jsem si ušetřit pár probdělých nocí, potok slz na obou stranách, ztracených nervů i sebevědomí. Děkuji Mirce za to, ze láskyplně a zároveň přehledně sepsala všechny tyto informace. Já z nich budu čerpat ještě dlouho.

Anna Křivánkovámaminka 5-týdenního miminka, autorka projektu Zdravý život bez lepku, www.annachmelarova.cz


Milá Mirko,
právě jsem konečně sedla a jedním dechem přečetla Tvůj ebook - Manuál. Je jednoduše úžasný! Skvěle napsán, jemný a pečující, pro miminko i maminku. Moc Ti za něj děkuji, leccos jsem si díky němu uvědomila.

Lucie Lebduškovámaminka 2 dětí, psychoterapeutka, autorka projektu www.cekalajsemmiminko.cz, www.lucielebduskova.cz


Všichni si přejeme starat se o své děti co nejlépe. Tak, aby byly spokojené a my s nimi. Ztraceni v moderním světě a v záplavě rad okolí si ale často nejsme jistí, jakou cestou se vlastně vydat a jak k péči o miminko přistupovat. Co lidskému miminku opravdu prospívá? A je opravdu vše, co se říká pravda?

Tato e-knížka odpovídá na nejčastější otázky rodičů, pomáhá odhodit obavy a nejistotu. Při jejím čtení mě často napadalo: „To je přesně ono!“ Věřím, že tato e-knížka dokáže navést mnoho rodičů, kteří v tomto váhají nebo příchod miminka teprve očekávají, tím správným směrem – k láskyplné péči o jejich děťátko.

Hanka Zámečníkoválaktační poradkyně a průvodkyně Láskyplným zrozením a rodičovstvím, www.laskyplne.cz

Knihu jsem přečetla jedním dechem. I když jsem většinu těchto velmi užitečných rad a informací dostala od Mirky už osobně, bylo fajn si vše ještě připomenout. Určitě doporučuji přečíst všem maminkám a tatínkům, kteří chtějí vychovávat své děti "tak trochu jinak", než je dnes zvykem. 🙂 Děkuji, že i mně bylo umožněno podívat se na rodičovství z tohoto pohledu 🙂

Jana Hrazdilovámaminka 3-týdenního miminka

Predtým, ako porodíte svoje prvé bábätko, sa vám prečítanie tohto e-booku môže zísť. Raz sa vám vaše bábätko možno poďakujem svojou spokojnosťou za to, že ste nepočúvali len staré otrepané frázy, ktoré roky kolujú o kojení a nosení detí. Mám troch synov a všetkých som šťastne nosila a kojila na požiadanie. Pod takmer všetky mýty, ktoré Mirka vo svojom e-booku vyvracia, sa môžem podpísať. Len na bábätkovanie bez plienok som sa neodvážila. Ktovie, vás možno Mirka presvedčí 🙂

Michaela Pisoňovákoučka štýlu, www.pimi.sk