PŘEJETE SI JÍT K PORODU PŘIPRAVENÁ A SPOKOJENÁ?

Čekáte miminko a chcete se svědomitě připravit na porod?

 Nemáte čas číst hromady tlustých knih o těhotenství a porodu?

 Netušíte, na co se zaměřit při sepisování porodního přání?

Těhotenství je jedinečné období nabízející příležitost k vlastnímu seberozvoji. 

Máme díky svým dětem možnost objevovat utajené krásy těhotenství, porodu, kojení, mateřství.

Porod může být krásným zážitkem, oslavným tancem života.

Poznala jsem, že to, jak bude vypadat příchod dítěte na svět, můžeme my rodiče z velké části sami ovlivnit.

Narození našeho prvního dítěte s sebou neslo mnoho zbytečných zásahů zvenčí, které nám moc neprospěly. Dnes vím, že to jde i bez nich. 

Naše druhé i třetí miminko se díky tomuto poznání narodilo v láskyplné, intimní atmosféře rovnou do mé vlastní náruče.

Věřím, že když se žena se svým mužem vědomě připravují na příchod svého děťátka a berou zodpovědnost do svých vlastních rukou,

můžou prožít těhotenství, porod, šestinedělí i celé následující mateřské a rodičovské období zcela dle vlastních představ a v radosti, vyrovnanosti, s pocitem štěstí a naplnění. 

Jsem přesvědčená, že informovanost a dobrá příprava je základem úspěchu. 

Pokud si také vy přejete vzít váš porod a celé období mateřství do vlastních rukou, pojďte se mnou najít cesty, jak jít k porodu připravená a při něm i po něm být spokojená.

Sepsala jsem pro vás přehledného průvodce, který vám pomůže s přípravou na porod a s vytvořením vlastního porodního přání.

Komu je ebook "PŘIPRAVENÁ = SPOKOJENÁ" určen?

 • Těm, kterým záleží na způsobu, jakým jejich dítě přijde na svět.
 • Těm, kteří hledají informace k co nejlepší přípravě na porod.
 • Těm, kteří nemají čas pročítat hory tlustých knih o porodu.
 • Těm, kteří nechtějí opisovat univerzální porodní přání z internetu.
 • Těm, kteří si chtějí sepsat svoje vlastní porodní přání a potřebují vědět, jak na to.
Mirko, moc děkuji za tvůj laskavý eBook. Pomáhám ženám zpracovat jejich porodní traumata a často od nich slyším: "Kdybych se bývala víc připravila...". Jsem si téměř jistá, že ty ženy, které si prostudují Připravená = spokojená, takto zpětně litovat nebudou. Je to skvělé dílko a já mu přeji, ať se dostane k co největšímu počtu žen, které si jsou vědomy toho, že zodpovědnost za průběh svého porodu mají ve svých rukách.
Tereza Kramerováprůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz
Právě jsem přečetla ebook Připravená = spokojená. Předně Ti nesmírně děkuji, že jsi něco takového pro ženy sepsala, je to úžasné. Líbí se mi, jak podporuješ ženy v přirozeném porodu a ve víře v sebe sama. Aby si uvědomily, že porod je jedinečnou událostí, a pokud ho prožijí vědomě, mohou z něj čerpat sílu na jejich další cestě životem. Určitě se Tvůj ebook dostane do rukou takových žen, které budou mít otevřenou mysl a srdce :)
Pavlína Marešovádula

Přesně tyto informace tu prostě chyběly!!! Přečetla jsem ebook jedním dechem, přestože se k porodu už fakt nechystám :-). Mám doma dva krásné kousky a to mi úplně stačí. Toto téma mne ale vždy zajímalo. První porod jsem prožila v roce 2004, kdy se sice obecně tvrdilo, že si žena může cokoli přát, napsat porodní plán, mít asistentku atd. Ale realita byla trošku jiná. Přečetla jsem několik knih o přirozeném porodu, chodila na předporodní kurz, cvičení...

Vše sice dobře dopadlo, ale s přirozeným porodem mělo pramálo společného. Tím chci říci, že kdybych už tenkrát měla Mirky ebook, nebála bych se projevit svá přání a měla bych rozhodně jasnější představu o tom co mne čeká. Co mohu a co naopak nemusím podstupovat. Nebála bych se, že mne budou mít za divnou. Mirka přesně vystihla podstatu věci. Pokud se tedy k porodu chystáte, rozhodně její rady doporučuji!
Lenka Trnkováwww.lenkatrnkova.cz

Sepsat si vlastní porodní přání může být obzvlášť pro prvorodiče nelehkou záležitostí.

Přemýšlela jsem, co by vám v tom mohlo pomoci. Ebook "Připravená = spokojená" vám nabízí podněty k promyšlení a možnost sepsat si vlastní porodní přání krok za krokem. 

Ebook "PŘIPRAVENÁ = SPOKOJENÁ" obsahuje:

 • Tipy, jaké způsoby a prostředky využít k vědomé přípravě k porodu.
 • Krok za krokem, co je při tvorbě porodního přání dobré promyslet.
 • Vysvětlení pojmů, konzultovaných s porodní asistentkou Mgr. Natálií Sedlickou, MSc., se kterými se při přípravě na porod setkáte.
 • Inspirativní citáty o porodu na každé straně ebooku.
 • Návod, jak si sepsat své vlastní porodní přání.

Jaká je cena průvodce přípravou na porod a tvorbou vlastního porodního přání?

Přiznávám se, dlouho jsem o tom přemýšlela. Není to jen 36 stran o vědomé přípravě na porod a návod, jak si sepsat porodní přání.  

Je to možnost pochopit, že porod může být krásný a radostný zážitek. Možnost těšit se na něj.

Tento proces přípravy a pochopení totiž nekončí sepsáním porodního přání nebo porodem samotným. Sahá ještě daleko do dalších let mateřství a rodičovství, ovlivňuje naše prožitky a utváření vztahů mezi námi a našimi dětmi.

Za cenu 330 Kč můžete mít jednu hodinu předporodního kurzu...

... nebo vlastního průvodce s návodem, jak lze svůj porod ovlivnit a jak si vytvořit své porodní přání.

BONUS ZDARMA: pracovní listy k vytisknutí

K eBooku získáte pracovní listy v hodnotě 200 Kč. Jsou připraveny tak, aby vás provedly sepsáním vlastního porodního přání krok za krokem. Svá přání si můžete zapisovat rovnou do nich.

2. BONUS ZDARMA: 30 min. telefonická konzultace

Možná budete mít k přípravě na porod ještě další otázky, které vás napadnou. Budu vám k dispozici 30 minut a odpovím vám nejlépe, jak dovedu. Konzultaci v hodnotě 150 Kč si můžete vybrat kdykoliv během těhotenství.

Pokud byste náhodou zjistili, že vám ebook nic objevného a hodnotného nedal, nabízím vám garanci vrácení peněz.

Stačí, když mi napíšete do 14 dnů od jeho zakoupení email a já vám bez ptaní vrátím peníze zpět.

Komu je ebook "PŘIPRAVENÁ = SPOKOJENÁ" doporučen?

 • Rodičům, kteří čekají své první dítě a nepodceňují svou přípravu.
 • Rodičům, kteří už zkušenost s porodem mají a rádi by se na další připravili jinak a lépe.
 • Těm, kteří nejsou spokojeni s informacemi, které se o porodu předávají ústně nebo v médiích.
 • Všem, kteří tuší, že škála možností, jak přivést miminko na svět, je daleko pestřejší, než se říká.
 • Těm, pro které má důležitý význam vědomá příprava na porod a sepsání vlastního porodního přání.
Ebook jsem, stejně jako ten první, přečetla jedním dechem :) Pracovní listy jsou super. Čím dál tím více se zajímám o přirozený porod. Vaše ekniha mi velmi pomohla v ujasnění pojmů, teď musím ještě přemýšlet, co je pro mě u porodu nutné a tedy snesitelné a čemu bych se nejraději vyhnula úplně, protože to nutné vůbec není...
Helena Duršpeková
Milá Mirko, chtěla bych Vám moc poděkovat, že jsem si mohla Vaši novou e-knihu přečíst. Čekám své první miminko a jako po této stránce nezkušená žena, jsem si myslela, že porod je těžká dřina z velké části regulovaná léky a zdravotnickým personálem. Takové na něj mám vzpomínky z praxe v nemocnici. Ovšem Vaše e-kniha mi dala úplně jiný pohled na věc. Doufám, že až náš velký den přijde, tak porodnice nám aspoň z nějaké části vyhoví. Budu moct mít miminko po porodu u sebe. Hned mu neodstřihnou pupečník. Nebo mě nebudou zbytečně dopovat léky. Hlavně v jedné věci máte pravdu - pokud člověk pozitivně myslí a věří v dobrý konec, tak se tak většinou děje :)
Kateřina Hadvigová

Mirko, pročetla jsem jedním dechem, jak se stát připravenou = spokojenou a musím přiznat, že jsem nejen úplně spokojená, ale připadám si vlastně připravená na vše se krásně a v klidu připravit. Všimla jsem si, ze jako těhotná se zajímám o úplně stejná témata, vyhledávám odpovědi a zkušenosti maminek, co předporodní přípravou již prošly a inspiruji se každým dnem. Váš ebook je krásně zpracovaný přehled v podstatě všeho, co jsem doposud objevila jako téma, připravující nás ženy na den D, kdekoliv rodící.

Dodalo mi to jistou dávku odvahy a sebedůvěry nevyjímaje. Na konci čtení jsem dokonce procítila velkou emotivní vlnu se slzami v očích. Můj vlastní porod před 37 let nebyl vůbec vědomý a připravený a lze upřímně říci, že se s mojí mamkou s tímto obrovským traumatem vypořádáváme dodnes. Každá po svém a přesto společně. Možná právě proto se příprava na porod našeho miminka pro mě stává krásnou a přirozenou zkušeností s obrovskou pokorou a důvěrou, že tentokrát to dobře dopadne. Děkuji moc za tolik užitečných a citlivých informací, které můžu z vašeho ebooku čerpat.
Hanka

Dobrý den, moc děkuji za možnost přečtení vašeho eBooku. Stručně, jasně a srozumitelně informuje o situacích, které mohou v porodnici nastat a podle mé zkušenosti také ve většině případů automaticky nastávají. Žena se jim buď podvolí a její porod už není jejím porodem, nebo je řeší na místě, což jí na klidu také nepřidá. Ideálním řešením je právě sepsání porodního plánu a jeho diskuse s personálem. Budou-li otevření, akceptují ho.

Bude-li žena důvěřovat v sebe a své miminko a bude připravená na setkání se systémem, může být spokojenost na všech stranách. Líbí se mi, že o všem informujete jednoduše, že do informací nezabředáváte a poskytujete odkazy k dalšímu případnému prostudování. Rovněž se mi líbí Váš optimismus a pozitivní přístup, ke kterému nabádáte maminky a to jak v myšlení, tak v tvorbě porodního plánu. Každopádně bych si přála, aby si ženy, zejména prvorodičky bez zkušeností z porodnic, dokázaly porodní plán nejen vytvořit, ale zejména si za ním stát, nenechat se odbýt a zatlačit do kouta.
Kateřina Líbalová

Mirko milá, děkuji za možnost si přečíst eknihu. Troufám si říct, že už na sklonku mého prvního těhotenství jsem, díky své soukromé porodní asistentce, znala většinu pojmů a věděla jsem, co u porodu ne/chci a proč. Nicméně jsem se cítila natolik vyčerpaně a mozek mi tolik změkl :-D, že jsem neměla sílu si vymýšlet vlastní porodní přání a letmé googlení těch cizích mě neuspokojilo.

Velmi bych tehdy uvítala takto ucelenou příručku, ale hlavně osnovu, která by mi v sestavení vlastních přání pomohla. Vaše práce je super, stála za to a věřím, že spoustě nastávajícím maminkám velmi usnadní práci.
Sandra Němečková

Ještě jednou moc děkuji za Váš ebook. Zatím jsem ho nedočetla do posledního slova, ale působí na mne uklidňujícím a naplňujícím dojmem. Informace, které v něm jsou, budou velmi důležitým faktorem při sepisování porodního plánu, ale i pro přemýšlení o porodu jako takovém.

Líbí se mi jak struktura, tak seznam pojmů, které jsou s porodem svázané. Váš souhrn informací je plný a dostačující, co oceňuji, je ale i seznam literatury, kterou je možné si k danému tématu přečíst. Už se těším na víkend, až budu mít čas si ke knize sednout na několik hodin a sestavit si s její pomocí svůj vlastní porodní plán.
Ester Bezděk